Mėnulis
Paraižos
0:42
8:17

Paslaugos

Pirtis - ta erdvė, kuri mus vienija ir jungia. Kur galima sušilti ir atsipalaiduoti. Todėl, žinoma, laumių pirtis turėtų būti... pirtyje!

Pirties renginius organizuoja ir veda diplomuota pirtininkė Birutė Masiliauskenė. Esant reikalui - su kitų laumių ar tiesiog pirtininkių (-ų) pagalba. 

Ką galime jums pasiūlyti?

Užsakomieji pirties vakarai - Jūsų pačių ar Jūsų išsinuomotoje pirtyje, bet kurioje Lietuvos vietoje (arba bet kur, kur yra tam tinkamos sąlygos). Dalyvių - tiek, kiek Jums norisi ir kiek komfortiškai telpa į pirtį.

Proginės pirtys - ypatingos pirties programos mergvakario, vestuvių, sugrąžtų, kalendornių švenčių, gimtadienių, išleistuvių, palydėtuvių, sutiktuvių ar kitų svarbių švenčių proga.

Moterų pirtys - galimybė moterims pabūti visiškai moteriškoje erdvėje, taip, kaip joms norisi. Be abejo, su būrmais, ritualais, grožio procedūromis, maloniais aromatais ir ne per dideliu karščiu...

Gurmaniškos pirties procedūros - galimybė palepinti save ir savo artimuosius, draugus. Paprastai vyksta nedidelėse grupelėse (2-4 žmonės) arba su keliais pirtininkais (-ėmis), kad kiekvienas dalyvis galėtų būti palepintas, išvanotas, pamasažuotas... 

Meditacinės pirtys - tai ypatingas pirties ir meditacijos derinys, kuriame gali būti naudojamos pačios įvairiausios technikos (pvz., kvėpavimo, minigongų ir pan.). 

Klubiniai pirties vakarai - informaciją apie juos rasite kalendoriuje. Norint į tokį vakarą patekti, nebūtina turėti pirtį ar surinkti kompaniją. Galima ateiti ir vienam (-ai). Būna tik moterų, būna mišrūs klubiniai vakarai. Paprastai tokie renginiai turi temą.

Asmeninės pirties procedūros - galimybė pasilepinti visais pirties malonumais asmeniškai. Paprastai vienam žmogui skiriama 1,5-3 val.