Mėnulis
Priešpilnis
16:10
0:35

Mėnulio kalendorius

Daugelis yra pastebėję, jog Mėnulis stipriai veikia mūsų savijautą. Net didžiausi skeptikai neretai skėsteli rankomis ir kokią nors įvykusią klaidą ar kvailystę paaiškina pilnaties poveikiu.

Mėnulis susijęs su vandeniu, emocijomis... o tai reiškia, kad ir su pirtimi. Todėl ruošiantis pirčiai, visada verta pažiūrėti, kokia gi šiandien Mėnulio diena. Kadangi pats Mėnulis mėgsta slėptis už debesų (jau nekalbant apie tai, kad ant jo nebūna numeriuko, rodančio, kokia dabar Mėnulio diena), svarbiausią informaciją apie Mėnulį ir jo dienas rasite čia. Mėnulio mėnuo paprastai turi 29 arba 30 dienų. 

1 diena
Žvakidė, žibintas
Naujo ciklo pradžia. Gera svajonėms, planams, naujoms idėjoms. Tačiau gali būti jautri, pažeidžiama - šiandien aktyvios veiklos neplanuokite. Geriau pasvajokite...

2 diena
Gausybės ragas
Metas judėti, imtis veiksmų! Jei vakar pasėjote grūdą, šiandien jį palaistykite! Keliaukite, bendraukite, ieškokite. Būkite dosnūs, dalinkitės - sulauksite atpildo!

3 diena
Gepardas
Gera diena, bet visko gali atrodyti kažkaip... per daug. Raskite, kur padėti energiją, įžeminkite ją - antraip sprogsit. Emocijos šianden liejasi greitai ir lengvai. Ir ne tik geros.

4 diena
Pažinimo medis
Gilinkitės, ieškokite šaknų, pagerbkite augalus - ir savo giminę, artimuosius. Gali tekti rinktis tarp gėrio ir blogio. Atsargiai - nepasiduokit saldžioms pagundoms!

5 diena
Vienaragis
Gera diena turintiems tikslą ir ginantiems savo principus. Atsiverkite, būkite tikri, dalinkitės - ir būsite išgirsti. 

6 diena
Vaivorykštė, gervė, debesys
Pakelkite akis į dangų ir nusišypsokite! Ši diena tinkama beveik viskam, o labiausiai - tam, kad būtumėte laimingi. Sustiprėja intuicija, pojūčiai.

7 diena
Vėjų rožė, gaidys
Žodis žvirbliu išskrenda, bet jaučiu sugrįžta. Stiprios energijos diena, kai galima paskelbti žinią, tinka malda, mantros. Tik nemeluokit ir nepiktžodžaukit!

8 diena
Feniksas
Tai atgimimo, transformacijos diena, kai reikalai gali pasukti netikėta linkme. Tinkama kūnui ir sielai švarinti. Gali būti sunki, emocinga, sunkiai prognozuojama. 

9 diena
Šikšnosparnis
Labai nepalanki diena, kai į paviršių iškyla juodžiausia žmogiškosios prigimties pusė, verda emocijos ir aistros. Prabūkite ją ramiai, dirbkite paprastus darbus, pasimelskite.

10 diena
Fontanas
Energija trykšte trykšta - skaidri ir švari. Svarbu nukreipti ją tinkama kryptimi. Tinkama ryšiams su šeima stiprinti. Tai karminės atminties,stiprių  įžvalgų diena.

11 diena
Karūna, labirintas
Tai pati stipriausia, pati švenčiausia Mėnulio kalendoriaus diena. Gali būti sunkiai suvaldoma ar prognozuojama. Nepameskite krypties ir kelio!

12 diena
Taurė, širdis
Stiprios energijos ir didelio jautrumo diena, kai reikia atverti širdį, dalintis gerumu, atleisti, skirti daugiau dėmesio artmiems, mylimiems žmonėms, tarpusavio santykiams.

13 diena
Ratas
Magiška ir ne visada lengva diena, kurios įvykiai linkę kartotis ateityje. Šiandien galite sulaukti grįžtant to, ką pasėjote - tiek gero, tiek blogo. Vyksta aktyvus atsinaujiminas.

14 diena
Trimitas
Labai stipri diena, tinkama bet kokiems darbams pradėti. Sėkite tik tai, kas gera, nes pasėtas piktžoles teks ravėti ilgai! Venkite ginčų, smulkmeniškumo. Užsidekite žvakelę.

15 diena
Gyvatė, slibinas
Pilnatis apšviečia tamsiausius mūsų prigimties kampelius ir pažadina ten snaudžiančius demonus: puikybę, agresiją, aistras. Praleskite dieną tyliai, nepasiduokite gundymams!

16 diena
Balandis, drugelis
Skaidri, rami, harmoninga diena, tinkama poilsiui, meditacijai, palanki tiek veiklai, bendravimui, tiek buvimui su savimi, įsiklausymui į subtilius ženklus, simbolius. 

17 diena
Varpas, vynuogių kekė
Nuostabi diena! Džiaukitės, linksminkitės, mylėkite, švęskite, bendraukite! Šiandien būkite dosnūs, atverkite jausmus, atleiskite, apsikabinkite. Tinka naujai pradžiai, meilei.

18 diena
Veidrodis, beždžionė
Diena, kurioje kaip veidrodyje galite išvysti save, savo tikrąjį Aš. Gali patikti - arba ne. Darykite tik tai, ką gerai išmanote, nesivelkite į avantiūras, be reikalo nerizikuokite.

19 diena
Voras, voratinklis
Sudėtinga, klastinga diena. Neverta imtis jokių svarbių darbų, pasirašnėti sutarčių, žadėti, planuoti. Lengva susipykti, apsigauti. Pabūkite tyliai, prie ugnies, apsivalykite.

20 diena
Erelis
Atsikvėpkite ir pažvelkite į viską iš toliau, aukščiau. Pasisemkite jėgų iš gamtos, pakelkite akis į žvaigždes. Rami, rimta diena rimtiems darbams, susitikimams.

21 diena
Žirgų kaimenė
Aktvi, stiprios energijos ir teisingumo diena. Palanki bendravimui, varžyboms, kelionėms ir radikalikoms permainoms: darbo keitimui, vedyboms, skyryboms. 

22 diena
Dramblys, knyga
Neskubėkite, įsigilinkite, duokite peno savo protui. Jausmams diena nepalanki. Paskaitykite, neapkraukite savęs bereikalingais dalykais, tuščiu bendravimu. 

23 diena
Krokodilas
Sunki ir pavojinga diena, kai gali pasireikšti apatija, energijos stygius, irzlumas,  priekabumas. Energetinių vampyrų diena. Nieko nepradėkite, nekritikuokite. Patylėkite.

24 diena
Lokys
Stipri, stabili, vyriškos energijos diena. Palanki statyboms, verslui, sutartims, visiems vyriškiems darbams, kur reikia proto ir jėgos. Būkite atkaklūs - ir aplankys supratimas.

25 diena
Kriauklė, vėžlys
Neskubėkite, klausykite savęs, ieškokite savo viduje slypinčio perlo, išmintes. Atsargiai priimkite naują informaciją, venkite triukšmingų nepažįstamų žmonių kompanijų. 

26 diena
Rupūžė
Sunki, paini, iliuzijų ir klaidingos išminties diena. Nesipūskite, nesididžiuokite, atsargiai priimkite komplimentus. Atsikratykite balasto, nerekalingų ryšių. Gera diena skyryboms.

27 diena
Skeptras, trišakis
Netikėtumų, atradimų, atsivėrimų diena, kai sustiprėja intuicija. Palanki subtiliems žmonėms, sugebantiems pažvelgti į savo sielą, geriems darbams, maldai, meditacijai.

28 diena
Lotosas
Skaidri ir rami diena, tinkama maldai, kūno ir minčių valymui. Užbaikite, kas pradėta - naujiems dalykams laikas dar neatėjo. Sudėliokite taškus ant i. Pasirūpinkite savo Siela.

29 diena
Aštuonkojis 
Tamsiausia ir sunkiausia diena, kai Mėnulio nėra, kai sukyla visa per mėnesį susikaupusi tamsa ir negatyvas. Nieko nepradėkite, neplanuokite. Pabadaukite. Užbaikite. Paleiskite.

30 diena
Auksinė gulbė
Būna ne kiekvieną mėnesį, o jei būna - labai trumpa. Gera, skaidri, rami diena, skirta padėkai, atleidimui, sielos nuskaidrinimui, talismanų gamybai.